Categorii

Super reduceri de preturi in aceasta saptamana doar la TIK.RO
Cablu Fibra Optica, conectori LC-ST, 10m, duplex multimode, CFO-LCST-OM2-10M Mărește

Cablu Fibra Optica, conectori LC-ST, 10m, duplex multimode, CFO-LCST-OM2-10M

Specificatii tehnice:Producator Gembird Tip Cablu Cablu Fibra Optica - Patch Cord Conectori LC-ST Lungime cablu 2m Greutate 40 g Ambalaj Bulk Altele duplex multimode Cod CFO-LCST-OM2-2M

16,85 RON (cu TVA)

In stoc

Cumpara prin SICAP

Compara

Wishlist

Alerta pret

  CFO-LCST-OM2-2M

  Gembird

Timp estimativ de livrare:

La sediul TIK.ro:

Poate fi ridicat maine, in timpul orelor de program.

Livrare prin Courier (oriunde in tara):

Produsul va ajunge la tine Joi 22 Aprilie.

Garantie persoane fizice 2 ANI
Cost aprox. 18,60 Lei
Produsul se afla in depozitul central!
Suport tehnic & instalare
Oferim suport tehnic si instalare pentru toate produsele comercializate.

Telefon: 0722.902.902

E-mail: tehnic@tik.ro

*Departament vanzari - pers. fizice & juridice
0722.902.902 | vanzari@tik.ro

*Departament achizitii - Institutii publice si companii
0735.542.000 EMAIL: achizitii@tik.ro>

Adresa magazin: Str. Dunavat nr. 23, sector 5, Bucuresti
Program de lucru Luni-Vineri 09:00-18:00
  • Verificarea coletului
  • 14 zile drept de returDrept retur 14 zile
  • Plati sigure cu cardul
  • Plata in rate
Specificatii tehnice:
ProducatorGembird
Tip CabluCablu Fibra Optica - Patch Cord
ConectoriLC-ST
Lungime cablu2m
Greutate40 g
AmbalajBulk
Alteleduplex multimode
CodCFO-LCST-OM2-2M

Specificatii

  • Tip conector 1: LC

Facem eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină.
Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard,
unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.