Categorii

Super reduceri de preturi in aceasta saptamana doar la TIK.RO
Media Convertor TP-Link MC210CS, RJ45 1000M Mărește

Media Convertor TP-Link MC210CS, RJ45 1000M

Descriere   MC210CS este un convertor media care transfera datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibra optica 1000BASE-LX/LH sau vice-versa. Proiectat în conformitate...

168,14 RON (cu TVA)

Lipsa stoc

Cumpara prin SICAP

Compara

Wishlist

Alerta pret

Doresc sa fiu anuntat cand va fi acest produs pe stoc

Va rugam sa completati datele de mai jos

*Aceasta este durata maxima de asteptare.
Oricand in acest interval, daca produsul apare pe stoc, veti fi anuntat.

**Urmeaza sa fiti contactat de catre un agent de vanzari.

Cand va fi pe stoc?

  MC210CS

  TP-Link

Timp estimativ de livrare:

La sediul TIK.ro:

Poate fi ridicat maine, in timpul orelor de program.

Livrare prin Courier (oriunde in tara):

Produsul va ajunge la tine Miercuri 27 Noiembrie.

Garantie 2 ANI
Livrare gratuita in Bucuresti
Produsul se afla in depozitul central!
Suport tehnic & instalare
Oferim suport tehnic si instalare pentru toate produsele comercializate.

Telefon: 0722.902.902

E-mail: tehnic@tik.ro

*Departament vanzari - pers. fizice & juridice
0722.902.902 | vanzari@tik.ro

*Departament achizitii - Institutii publice si companii
0735.542.000 EMAIL: achizitii@tik.ro>

Adresa magazin: Str. Dunavat nr. 23, sector 5, Bucuresti
Program de lucru Luni-Vineri 09:00-18:00
  • Desfacere colet
  • Drept returDrept retul 14 zile
  • Plata cu cardul
  • Plata in rate

Descriere

 
MC210CS este un convertor media care transfera datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibra optica 1000BASE-LX/LH sau vice-versa. Proiectat în conformitate cu standardele IEEE802.3ab 1000Base-T si IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, MC210CS este destinat utilizarii cu cablu de fibra optica single-mode, cu conector de tip SC. MC210CS suporta specificatiile de unde lungi (LX) ale laserului la rata maxima de retransmisie pe cablu. Functioneaza pe 1310nm atat la transmiterea cat si la receptia datelor.

Alte caracteristici ale acestui modul includ abilitatea de a functiona ca un dispozitiv de sine statator (independent de sasiu) sau cu un sasiu pentru media convertoare TP-LINK 19´´, auto detectare MDI/MDI-X pentru port-ul TX, si LED-uri pentru afisarea starii de functionare pe panoul frontal. MC210CS ofera posibilitati de transmisie prin fibra optica single-mode pe distante extinse pana la 15 km.

Specificatii

  • Tip media: Multi Mode

Facem eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină.
Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard,
unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Va recomandam urmatoarele produse